Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Siemiątkowo-Rogale - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Płocka

Glinojeck(Siemiątkowo-Rogale + 21 km)

399 000 zł6 925 m² 57,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka inwestycyjna przy dk 60/s7 Glinojeck, ul. Płocka! Mam do zaoferowania, gotową działkę inwestycyjną położną przy drodze krajowej nr 60, ul. Płocka, kilkaset metrów od węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Kurki

Kurki(Siemiątkowo-Rogale + 37 km)

135 000 zł2 816 m² 47,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki niedaleko miasta, z dobrym dojazdem i w spokojnym miejscu to ta oferta może być dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Strzegowo

Strzegowo(Siemiątkowo-Rogale + 19 km)

59 900 zł800 m² 74,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kameralne osiedle jednorodzinne w bezpośrednim sąsiedztwie rozległego lasu, wygodny dojazd drogą o nawierzchni asfaltowej. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna, ul. Leśna

Borkowo Kościelne(Siemiątkowo-Rogale + 22 km)

1 100 000 zł18 000 m² 61,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duży kompleks leśny na sprzedaż 18,2 ha prywatnego lasu | potencjał inwestycyjny i dopłaty ue. Na sprzedaż atrakcyjny kompleks prywatnego lasu o powierzchni 18,2 ha idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Płońsk

Płońsk(Siemiątkowo-Rogale + 39 km)

8 500 000 zł33 915 m² 250,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - Działka inwestycyjna w Płońsku, ul. Spokojna / Baboszewska Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o dużym potencjale, położona w Płońsku przy skrzyżowaniu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kowalewko

Kowalewko(Siemiątkowo-Rogale + 19 km)

72 000 zł800 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej rzeki Wkry. Nieruchomość o powierzchni 800m2 usytuowana jest w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dobrosielice Pierwsze

Dobrosielice Pierwsze(Siemiątkowo-Rogale + 18 km)

239 500 zł5 591 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do Sprzedaży siedlisko położone w malowniczej okolicy w pobliżu lasów, pól w miejscowości Dobrosielice Pierwsze gmina Drobin powiat Płocki, woj. Mazowieckie. Siedlisko posadowione jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kowalewko

Kowalewko(Siemiątkowo-Rogale + 19 km)

74 900 zł1 070 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1070metrów o numerze 193/9, idealną pod zabudowę mieszkaniową. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Szumlin

Szumlin(Siemiątkowo-Rogale + 48 km)

107 000 zł3 817 m² 28,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę w miejscowości Szumlin, w gminie Joniec, popularnej miejscowości turystycznej. Działka o powierzchni 3817 m2, wymiary 65 X 60 m, nie objęta do tej pory miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Chabowo-Świniary

Chabowo-Świniary(Siemiątkowo-Rogale + 15 km)

632 100 zł4 214 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 4214 m2 z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę stacji benzynowej, stacji kontroli pojazdów oraz obiektów infrastruktury technicznej w miejscowości Chabowo w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Siemiątkowo-Rogale

Siemiątkowo-Rogale,mazowieckie

6 400 zł3 200 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka nr 47 (obręb 0018) położona w miejscowości Siemiątkowo Rogalne gmina Siemiątkowo powiat żuromiński o powierzchni 0,32 hektara. Działka o wymiarach (160 x 20m) łąki pod.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij